Trixie Transportný kufrík PICO 23 x 16 x 17cm

Na sklade • 1 variant3,4 €92 % • 3 606×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant% Zľavový kód2,9 €84 % • 228×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €95 % • 395×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €92 % • 571×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6 €97 % • 4 983×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €1×neoverená recenziaĎalšie informácie

pre tarbíky
Materiál
plastové

• , zakúpené v ERZO

• Kufrík je veľmi rozkošný, škrečok mi doňho stále lozí. jedine čo sa mi trošilinku nepáči je jeho fádna farba. mám svetlo.tmavo sivý, niečo pestrejšie by sa mi páčilo viac ale ináč som s ním úplne spokojná. Už sme ho použili niekoľkokrát na prepravu škrekuľka.

Vrelo odporúčam, je skvelý na prenos zvieratka.Je dostatočne veľký, vzdušný a vyzerá rozkošne

Druh
prepravky
Určenie
pre tarbíky
Materiál
plastové

Transportný box vhodný na prepravu hlodavcov vtáctva. Keďže je prepravka krytá nehrozí prehriatie, alebo nachladnutie zvierat. Je vyrobený z umelej hmoty. Otvory po stranách umožňujú optimálnu cirkuláciu vzduchu. 2 pevné rukoväte pre komfortné prenášanie.

Z odolného materiálu

Rôzne  farby